Thov hu rov qab

Xauj peb cov khoom kim heev thiab cov naiskhu

Peb muab cov khoom kim heev thiab cov kws qhia pabcuam los ua kom zoo dua qub thiab pab koj kom tau qhov zoo tshaj los ntawm koj lub sijhawm. Peb Qhov Tseem Ceeb Ua Ntej yog qhov koj txaus siab rau.
Siv lub sijhawm los saib qee cov kev pom zoo ntawm Bhubaneswar thiab nws qhov chaw thaum koj mus xyuas Odisha.

SL #

HOM

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire los sis Zoo Sib Xws850150014014
2Scorpio los sis Zoo Sib Xws1000180016016
3BRV los sis Zoo sib xws1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Lub nroog Honda1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 los yog BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

LUS CIM

  • Driver Day BATA: 200 rau Sl # 1 rau 6, thiab 300 rau 7 rau 9
  • Hmo Night Allowance (22: 00 rau 06: 00 Hrs): Rs. 200 rau Sl # 1 rau 6, thiab Rs. 300 rau 7 rau 9
  • Huas Halt Tawm Tawm: Rs. 300 rau Sl # 1 rau 6 thiab Rs. 400 rau 7 rau 9
  • Kilometers & cov sij hawm yuav pib & tiav ntawm peb qhov chaw xauj tsev (Qhov Chaw Rau Cov Chaw Rau Tsheb)
  • Tom qab 4 Hrs / 40 Kms slab, muaj kev tso cai ntawm 30 feeb. Rau qhov kev txuas ntxiv tshaj li ntawm qhov chaw hais plaub, 8 Hrs / 80 Kms slab yuav tsum raug siv. Thaum tiav 8 Hrs / 80 Kms slab, ntxiv KM / Teev yuav raug them nqi raws li Ib Daim Ntawv Thauj Tsheb.
  • Tus Nqi Se, Tus Nqi Se Interstate & Chaw nres tsheb yuav raug them ntxiv rau ib qho + GST: 5%.
  • Rau cov dej num tsis muaj zog, qhov tsawg kawg nkaus yuav tsum yog xam 250KMs ib hnub los yog qhov tseeb nrug, seb qhov twg siab dua. Cov nqi yuav tsum yog nyob ntawm KM raws li tauj ib qho nqi.
  • Taw ntsees A / C yog them nyiaj rau Pro-rata.
  • Cov nqi saum toj no yuav muab kho dua yog tias muaj kev nce nqi hauv roj nqe & cov nqi se.

Cov Tuam Tsev Kawm Ntawv Caij Noom Coj

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

kuj tseem muaj nrog peb.

TIV TAUJ PEB

rau cov lus qhia ntxiv thiab cov ntaub ntawv

KEV PAB THEM NQI XYUAS:

  • Pauv xov SMS kom paub meej txog qhov kev lees paub.
  • Suab SMS / Xa tsab ntawv ceeb toom rau kev tsheb ntawm Tsav Tsheb & Chauffeur ua ntej 02 cov sij hawm ntawm Npav Txij Nkawm.
  • Cov Ntawv Tshaj Qhia Txhua Hnub, Cov Dej Tsiaj Hauv Cov Raj Dej, Lub Teeb, Cov Khoom Pab, Cov Ntawv Rhaub thiab Cov Ntawv Txhaj Ntshav muaj nyob rau hauv txhua lub tsheb rau kev pub dawb.
  • Txhua lub tsheb yog cua txias, tsis haus luam yeeb, zoo huv si thiab huv.
  • Cov khoom noj txom ncauj, Khoom noj txom ncauj, Txiv Hmab Txiv Ntoo & Kua Dej yuav muab teem rau cov delegates thaum thov ntxiv.
  • Chauffeurs thiab / lossis Xuab Zeb Pebble lub tshav dav hlau sawv cev nrog Txais tos Txais tos ntawm lub tshav dav hlau / Railway Station kom tau txais qhua thiab lawv cov Pick-up.
  • Xuab zeb Pebbles Tours muab kev paub txog chauffeur, submissive, kev thiab paub cov kev thiab hauv lub tuam txhab teeb.
  • Cov Co-Ordinators siv tau zoo nyob rau ntawm qhov chaw tswj cov kev cai ntawm Cov Neeg Siv rau ntawm cov xwm txheej thiab cov rooj sib tham.
  • Hloov cov kev pabcuam hauv lub tshav ntuj muaj rau cov neeg thiab cov neeg taug kev mus ua haujlwm, kev mus ncig ua si, kev mus ncig xyuas thiab cov xwm txheej tshwj xeeb.
  • Cov kev pabcuam tshwjxeeb yog muaj rau kev tshoob kos.
  • Cov qhua cov lus xav tau muab khaws cia hauv Data-puag rau kev muab cov kev pabcuam zoo dua qub ntxiv rau tom qab txiav txim.

ON-LINE ZOV ME NYUAM:

  • Cov Tsheb Yuav tsum tau ua ntej ua 24-xuab moos. Txawm li cas los xij, Peb Yuav Tsum Tau Txais Cov Qub Peb Cov Rooj Sib Tham yog tias lub tsheb xav tau hauv 24 cov sijhawm.
  • Thaum ua kom tau ib qho kev faus hauv on-line, tag nrho cov ntaub ntawv nyob rau hauv daim foos yuav tsum muab xa mus.
  • On-line Reservations tsis ua raws li kev them nyiaj sai. Txawm li cas los kuj siv tau Govt. Se, Cov Nqi Nqi, Tus Nqi Tsav Tsheb thiab Tsoomfwv Tsoomfwv Tsoom Fwv Tebchaws Them Nqi Them Tseg yuav tsum tau them los ntawm tus neeg siv thaum lub sijhawm muab cab.
  • Tag nrho cov nqi thiab cov khoom siv los ntawm Sand Pebbles lub vev xaib yog yuav rov qab kho dua tshiab los ntawm Sand Pebbles. Xuab zeb Pebbles muaj qhov prerogative rau khauv xim ib qho kev lees paub kev lees paub raws li exigencies tshaj lawv tswj.
  • Kev Them Nyiaj ntawm 15% ntawm cov nqi npluas tus nqi yuav tsum tau them yog tias daim ntawv tso cai xa rau 06 teev ua ntej. Thaum lub tsheb nres tawm ntawm Garage, tag nrho cov nqi kwv yees tau them los ntawm tus qhua.
  • Tom qab On-Line Booking, Koj tuaj yeem tshawb xyuas koj qhov teeb meem nrog peb 24Hrs cov chaw pabcuam.
Hla mus rau toolbar